LOADING

POŽITEK Z OHNĚ
BĚHEM SEKUNDY!

KINGFIRE® GAS – 
chytrá designová kamna
na plyn pro maximální pohodlí

POHODLNÉ TEPLO STISKNUTÍM TLAČÍTKA

S fantastickým obrazem plamene a nejnovější technologií skla Clear View

KINGFIRE® GAS jsou inteligentní designová kamna na plyn, která se velmi snadno používají a nabízejí maximální pohodlí ve vašem obývacím pokoji v kombinaci s moderním designem. V jednom systému je tak zkombinována jednoduchost, efektivita a technologický pokrok. Pomocí aplikace můžete snadno ovládat svůj plamen. Díky přípojce zemního plynu je KINGFIRE® GAS vždy připraven k použití.

Každý KINGFIRE® GAS lze standardně ovládat dálkovým ovládáním a na přání i jakýmkoli chytrým telefonem nebo tabletem prostřednictvím aplikace Schiedel. Za několik sekund přejde zařízení z 0 na 100% tepelného výkonu bez zdlouhavé fáze zapalování. Pokojovou teplotu lze také regulovat automaticky pomocí funkce termostatu.

Dokonalá iluze skutečných plamenů s nejnovější technologií skla Clear View

S kamny KINGFIRE® GAS získáte nejvěrnější kopii ohně se dřevem v kombinaci s pohodlím plynového ohně. Dynamický vzor plamene lze podle potřeby měnit ručně nebo automaticky. Schiedel standardně integroval nereflexní sklo Clear View do všech kamen KINGFIRE® GAS. Tato nejnovější technologie vám dává iluzi skutečného otevřeného krbu bez nepříjemných odrazů, jako by tam vůbec sklo nebylo.